Sedef Avcı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ezel'e Görkemli Veda
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyCuma Haz. 24, 2011 6:40 am tarafından Burcu

» Saraydan Taksiyle Kız Kaçırma !
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyCuma Haz. 24, 2011 6:35 am tarafından Burcu

» Sedef Avcı Biyografi
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 11:24 am tarafından 'Béyza

» Sedef Avcı Gif'm
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:52 am tarafından Merve

» Sedef Avcı İmzalarımm
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:52 am tarafından Merve

» Yanık Koza
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:48 am tarafından Merve

» Böyle Mi Olacaktı ?
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:44 am tarafından Merve

» Yaprak Dökümü
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:44 am tarafından Merve

» Umut Yolcuları
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:10 am tarafından Merve

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

En iyi yollayıcılar
Burcu
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Vote_lcapEsra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Voting_barEsra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Vote_rcap 
rebeL_qirL
Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Vote_lcapEsra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Voting_barEsra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Vote_rcap 
aLiye
Merve
aslım
m!n@@@
'Béyza

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 43 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 1:04 pm tarihinde online oldu.

Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı

Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı Empty Esra Ceyhan Bu Reklama Çok Kızdı

Mesaj  Burcu Salı Şub. 15, 2011 8:13 pm

Esra Ceyhan herşeyin birebir aynı olduğunu iddia ederek firmaya dava açmaya hazırlanıyor

Esra Ceyhan, bir reklam filmindeki 'Uçan Adam Sabri' tiplemesine veryansın etti. Reklam filmindeki herşeyin birebir aynı olduğunu söyleyen Esra Ceyhan; "sunucunun boynundaki kolye bile benimkiyle aynı, avukatımla konuştum, asıl kırmızıyı şimdi görecekler dedi.

Yeni reklamda Şafak Sezer, sizin Kanal D zamanında yaptığınız bir programda uçan Sabri Bey'in aynısını taklit ediyor. Ne hissettiniz izlediğinizde?

Dekordan kostüme kadar her şey aynı. Benim sözlerimi taklit ediyor, oradaki kadının kolyesi bile aynı. Avukatımla konuşacağım durumu. Benim bu görüntülerle özdeşleşmem hoş bir şey değil. Esra Ceyhan faktörünü unutuyorlar. Ben de kırmızıyı devreye sokacağım. Asıl 'kırmızı'yı şimdi görecekler. O program anında tamamen sol tarafım uyuşmuştu, sırtımdan ter boşaldı. Adamın neler neler yapabileceğini kestirmeye çalışıyordum. Bir hamle sonrası TV tarihine damga vuran bir skandala dönüşebilir. Normal bir durum değildi. Sözleşmemize bakıp, avukatımla gerekli şeyleri gözden geçireceğiz.

Bu reklam teklifi size gelseydi?

Bunu canlandırmak istemezdim. Olağan bir şey değil ki bu, programda birden gelişen bir olay oldu. Esra Ceyhan markasının sonucu olacak bir reklamda yer alırım ancak.
Burcu
Burcu
Admin